PROJECT MANAGER INGINERIE

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea ocazia sa iti pui in practica abilitatile prin:

Participare la conceperea si aplicarea proceselor de gestionare a deseurilor chimice
Realizarea de studii tehnico-economice
Analiza cererilor de oferte
Tratarea tehnica a cererilor de oferte (definirea procesului, calcul al bilanturilor, dimensionarea instalatiilor etc.)
Redactarea tehnica si comerciala a ofertelor
Contact direct cu clientii pentru clarificarea aspectelor tehnice si/sau comerciale
Participare la derularea proiectelor in fiecare din fazele acestora (studii, construirea site-ului de lucru, inceperea activitatii)
Gestionarea tuturor resurselor umane si materiale in vederea realizarii activitatii conform programului stabilit.

CERINTE

Esti un/o tanar/a absolvent/a al uneia din facultatile de mai jos:
Inginerie chimica ( Studii in functionarea echipamentelor si proceselor in industria chimica), Inginerie mecanica, Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor

In plus, dai dovada de:
Abilitate de a analiza rapid si complet situatii si a aduce solutii pertinente si inovatoare
Capacitate de colaborare cu diferite tipuri de persoane: angajati, consultanti, contractori
Rigoare, simt al organizarii, initiativa si spirit de echipa
Aptitudinile de management al echipei prezinta avantaj

Atunci, alatura-te unei importante companii din domeniul ingineriei!

BENEFICII OFERITE

Se va stabili in functie de competente si aptitudini.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Recrutam pentru clientul nostru, companie din domeniul ingineriei specializata in studiul, proiectarea, instalarea si punerea in functiune a unitatilor de tratare a deseurilor industriale.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa: contact@piercemayrand.com.