Project Manager - Inginer vanzari

Nord Hire Development SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica proiectele din domeniul constructiilor si ofera solutii de inchiriere, taiere beton, demolari, pardoseli industriale.
- Identifica nevoile antreprenorilor din cadrul proiectelor.
- Supervizeaza santierele unde compania executa lucrari.
- Efectueaza vizite zilnice la clienti si prezinta oferta companiei.
- Intocmeste si semneaza contractele de inchiriere.
- Urmareste incasarile si se ocupa de primirea filelor CEC si a BO.
- Organizeaza echipele de muncitori in vederea executiei lucrarilor.
- Oferteaza si intocmeste devize pentru lucrarile ce urmeaza a fi executate.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte bune de operare PC
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Carnet de conducere cat B;
- Abilitati de comunicare, organizare si negociere;
- Capacitate de persuasiune;
- Experienta pe un post similar constitue un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, telefon de serviciu, laptop, masina de serviciu, comision din incasari.

DESCRIEREA FIRMEI

Inchirieri utilaje de constructii.