Project manager, inginer, responsabil marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de solutii tehnico-comerciale conforme cu necesitatile depistate in discutiile cu beneficiarii
Identificarea de investitii noi, beneficiari specifici pietei vizate de societate (in principal, dar nu exclusiv, domeniul energetic si facilitati de productie)
Negocierea conditiilor tehnico-comerciale cu furnizorii selectati conform celor stabilite cu beneficiarii
Acordarea de suport permanent clientilor inclusiv dupa realizarea proiectelor

Pentru project management, suplimentar fata de cele de mai sus:
Coordonarea activitatii tehnico-comerciale in cadrul proiectelor in desfasurare
Coordonarea activitatii de identificare de noi oportunitati
Raspundere asupra conditiilor de realizare a proiectelor abordate
Raportare constanta catre directorul general

CERINTE

Varsta 28-40 ani
Studii superioare tehnice / marketing
Bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii, capacitate de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia;
Spirit de echipa, atitudine general pozitiva
Capacitate de concentrare pentru realizarea de obiective
Capacitate de identificare, analiza si valorificare a oportunitatilor
Limba engleza minim nivel mediu constituie avantaj
Isi doreste / este obisnuit cu un venit peste medie direct corelat cu rezultatele obtinute
Pentru project manager se vor evalua suplimentar capacitatea si /sau experienta de a conduce o echipa spre un scop precis.

BENEFICII OFERITE

Venit fix plus bonusuri de proiect, de dezvoltare si anuale
Logistica specifica muncii de vanzari (tel, auto, computer, deconturi etc)
Posibilitatea de a evolua in cariera