PROJECT MANAGER IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Planificarea, programarea, lansarea si urmarirea activitatilor de proiectare, aprovizionare si executie a lucrarilor de constructii si instalatii in vederea realizarii la termenele angajate;
Monitorizarea activitatii colaboratorilor din echipa de proiect pentru respectarea termenelor contractuale;
Analizarea si evaluarea proiectului pentru prevenirea abaterilor de la termene;
Comunicarea obiectivelor proiectului catre membri echipei;
Planificarea lucrarilor aferente planului de dezvoltare conform viziunii si targetului din buget.

CERINTE

Pentru unul din clientii nostri, o companie de constructii specializata in oferirea de servicii in domeniul dezvoltarii si contractarii de locuinte, ansambluri rezidentiale si spatii de birouri, cautam un Project Manager care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Studii tehnice sau in domeniul constructiilor;
Experienta pe o pozitie similara minim 1 an;
Experienta in executie sau proiectare minim 3 ani;
Cunostinte MS Project / Primavera;
Abilitati de organizare, planificare si previzionare.

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-o echipa de profesionisti, in cadrul unei companii de renume;
Salariu motivant.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.