PROJECT MANAGER IN CONSTRUCTII

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura respectarea prevederilor contractuale ale proiectelor.
Planifica, conduce si coordoneaza direct implementarea proiectului.
Realizeaza analiza risurilor si desfasoara actiuni specifice pentru prevenirea lor.
Stabileste obiective, organizeaza munca echipelor si a personalului auxiliar.
Estimeaza necesitatile, identifica si asigura resursele operationale pentru desfasurarea proiectului.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice (de preferinta facultate de constructii civile).
Obligatoriu experienta relevanta in domeniul constructiilor (executie, sef de santier).
Obligatoriu experienta cel putin 2 ani pe un post similar (Project manager in constructii).
Disponibilitate de relocare in Buzau.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial de exceptie (1000 - 2000 Euro net pe luna - realizat prin salariu fix, prime si bonus pentru profit).
Locuinta de serviciu in cazul relocarii.
Masina, telefon si tichete de masa.
Programe de training.

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o companie de consultanta in managementul resurselor umane. Recrutarea si selectia de personal o realizam pentru clientii nostri.