Project Manager Implementare ERP - Creditare

TOTALSOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea specificatiilor de implementare si a planificarii sistemului ERP Charisma Enterprise
- Configurare sistemului conform specificului clientului
- Punerea in functiune a sistemului si obtinerea acceptantei de implementare
- Asigurarea mentenantei post-implementare
- Gestionarea relatiei cu beneficiarul
- Urmarirea proiectului din punct de vedere resurse, timp, bani si obiective

CERINTE

- Experienta in implementarea de sisteme ERP minim 1 an
- Cunoasterea unui ERP de referinta, sau a problematicii de tip ERP, in special rate, credite, leasing
- Cunostinte de management proiect
- Cunostinte generale de business

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv
- Mediu de lucru stimulativ
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide alaturi de o echipa de profesionisti

TotalSoft este, de peste 10 ani, unul dintre principalii furnizori de solutii software integrate de pe piata romaneasca, este o companie lider, in plina ascensiune, avand o echipa de peste 190 de angajati cu o excelenta experienta, cel mai bun produs ERP de conceptie romaneasca, o reputatie ireprosabila si o pozitie consolidata pe piata de software romaneasca si externa.
TotalSoft dezvolta si implementeaza sisteme informatice pentru cresterea performantei organizatiilor clientilor prin eficientizarea si obiectivarea proceselor informationale.
Solutiile noastre acopera diverse domenii: productie, constructii, RU si salarizare, sanatate, distributie si retail, eBusiness etc.