Project manager (HR, eBusiness)

NetBridge

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului va coordona o echipa interdisciplinara formata din 4-5 persoane care va avea ca obiectiv operarea unui portal pe internet.

Obiectul de activitate al portalului: servicii de consultanta online in HR.

Responsabilitati:

- implementarea strategiei de dezvoltare a portalului
- coordonarea unui colectiv de specialisti din domenii diferite (HR, IT, sales)
- planificarea dezvoltarii proiectului
- promovarea proiectului in mediile de interes
- gestionarea unor conturi speciale de clienti

CERINTE

- studii superioare finalizate
- persoana familiarizata cu piata de servicii de resurse umane din Romania si experienta relevanta ca HR generalist
- limba engleza si utilizare PC nivel avansat
- persoana proactiva, orientata spre rezultat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, corelat cu performanta
- mediu de lucru stimulativ

Compania NETBRIDGE INVESTMENTS SRL, cel mai mare furnizor de servicii online profesioniste din Romania, cu o experienta de peste 5 ani in dezvoltarea internetului romanesc dar si cu activitate in plan international prin lansarea de servicii de monitorizare a audientei si analiza web