Project Manager/ Expansionist pentru Zona Bucuresti

Plus Discount Romania S.C.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- In pozitia de expansionist sunteti responsabil(a) cu dezvoltarea retelei noastre de filiale din zona dumneavoastra.
- Achizitionati si realizati locatii noi.
- Va ocupati de planificarea locatiei si purtati negocieri privind inchirieri.

CERINTE

- Studii superioare/(-de specialitate) sau minim bacalaureatul si experienta in localizarea si achizitionarea de terenuri sau imobile.
- Simt pentru locatii adecvate filialelor
- Experienta in negocieri, anduranta si putere de convingere
- Disponibilitate de a calatori, flexibilitate
- Capacitate de comunicare
- Angajare, capacitate de a face fata la greutati
- Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj
- Experienta in retail constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Va oferim un loc de munca sigur pe viitor, intr-o echipa tanara si motivata, sanse bune de cariera, salariu motivant.

Suntem o retea de magazine de tip discount ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial, avand in Europa nu mai putin de 3.600 de magazine si 37.500 de salariati.