PROJECT MANAGER- EVENIMENTE CULTURALE

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul selectat va fi responsabil cu:
- prospectarea pietei in vederea dezvoltarii unui eveniment cultural;
- identificarea oportunitatii de dezvoltare proiecte;
culegerea informatiilor necesare dezvoltarii proiectelor;
- prelucrarea informatiilor in vederea definirii potentialului proiect;
- identificarea surselor de finantare/ sponsorizare si obtinerea contractelor de finantare;
- estimarea resurselor necesare derularii proiectelor;
- crearea documentatiei de proiect pentru aprobare;
monitorizare implementare proiect;
- mentinerea relatiei cu beneficiarii.

CERINTE

Persoana pe care o dorim trebuie sa aiba:
- experienta profesionala minim 2 ani in agentii de publicitate sau media in pozitii de account executiv/ manager sau project manager;
- studii superioare absolvite;
- permis de conducere auto categoria B;
- disponibilitate la deplasari frecvente in tara;
- creativitate crescuta si minte inovatoare;
- cunostinte artistice/ muzeografice- CONSTITUIE AVANTAJ.

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte motivant;
- beneficii in functie de proiectul desfasurat;
- autoturism de serviciu full- time;
- telefon de serviciu.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai importante companii existente pe piata din Romania si are in desfasurare proiecte de restaurare muzee si cladiri istorice.