PROJECT MANAGER (domeniul auto)

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Seful de proiect va fi responsabil de cotatiile transmise clientului, de negocierea cu subcontractorii si punerea in executie a productiei de piese la subcontractori, sarcini administrative.

Activitatea se va desfasura in Bucuresti, Cluj, Targu Mures, cu o perioada de formare la Topoloveni (Arge¿).

CERINTE

- buna cunoastere a desenului industrial (capacitatea de a citi si interpreta planuri),
- experienta in domeniul mecanic,
- persoana cu autonomie, in timp el va fi responsabil de un cont întreg
- cunostinte avansate de limba franceza (engleza este un atu)

BENEFICII OFERITE

salariul: 1 000 – 1200 euro net/luna
masina de serviciu si telefon

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie.
www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro

Recrutam pentru clientul nostru, companie subcontractoare in domeniul fabricarii de piese mecanice in domeniul auto.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, va rugam trimiteti CV pe adresa de mail: contact@piercemayrand.com