Project Manager Dezvoltare - deschideri show-room-uri!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautarea spatiilor si a terenurilor pentru deschiderea a noi show-room-uri
- Negocierea si incheierea de contracte
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii in vederea amenajarii si deschiderii noilor show-room-uri

CERINTE

- studii superioare finalizate
- limba engleza conversational
- experienta pe o pozitie similara
- flexibilitate
- abilitati de operare PC
- carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitate de dezvoltare in cadrul companiei

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Recrutam in prezent pentru o companie romaneasca, foarte cunoscuta pe piata de profil, aflata in prezent in plin proces de extindere.