Project Manager - Constructii Civile

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatilor de santier, in colaborare cu Construction Managerul
Verificarea respectarii programului de munca
Elaborarea bugetului comenzii si verificarea diferentelor
Mentinerea relatiilor obisnuite cu clientii si impartirea sarcinilor de lucru
Coordonarea activitatilor consultantilor externi
Elaborarea rapoartelor santierului
Raporteaza managerului zonal

CERINTE

Studii: Diploma in Inginerie Civila
Experienta profesionala: cel putin 3 ani in domeniul constructiilor, de preferat pe santier
Cunostinte tehnice speciale: programare sarcini, lucrul cu rapoarte, administrare contacte, control costuri
Limbi straine: Engleza, Italiana
Cunostinte informatice: MS Office, Autocad
Carnet de conducere cat. B
Disponibilitate pentru program prelungit
Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri de masa, plata orelor suplimentare,telefon de serviciu.