PROJECT MANAGER - constructii

ROMBET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea la demararea proiectelor conform obiectivelor stabilite;
- planificarea, organizarea si controlul tuturor activitatilor proiectelor pentru a asigura indeplinirea obiectivelor acestuia, conform termenelor si bugetului stabilit;
- urmareste si raporteaza in mod regulat asupra progresului proiectului, rezultatele, performanta, calitatea si respectarea termenelor;
- semnalarea in timp util a oricarei deviatii de la planul de proiect ce poate afecta timpul, bugetul si calitatea lucrarii.

CERINTE

- experienta si competenta in management project in cadrul unor proiecte de anvergura;
- studii superioare de specialitate;
- permis conducere;
- buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare, anticipare si decizie;
- bun negociator;
- perseverent, organizat si motivat de rezultatele obtinute;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica;
- oportunitatea de a gestiona proiecte interesante si variate.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii cu traditie si rezultate de succes