PROJECT MANAGER CONSTRUCTII

Romstrade

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii tehnice sau de constructii
- Rezistenta la lucru sub stres;
- Abilitati de organizare, planificare si previzionare;

-experienta manageriala minim 10 ani- in proiect de constructii drumuri, poduri, autostrazi, conform noilor standarde
-experienta in pozitii echivalente
-buna cunoastere a conditiilor contractuale FIDIC "Design and Build" sau similare
-experienta in domeniul constructiilor- drumuri si poduri-minim 15 ani
-foarte bune abilitati de organizare si planificare
-cunostinte utilizare PC
-posesor carnet conducere
-disponibilitate de a calatori si/sau reloca
-cunostinte limba engleza

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Planifica, programeaza, lanseaza si urmareste activitatile de proiectare, aprovizionare si executie a lucrarilor de constructii si infrasturctura (apa, canalizare si drumuri) in vederea realizarii la termenele angajate;
- Monitorizeaza activitatea colaboratorilor din echipa de proiect pentru respectarea termenelor contractuale;
- Analizeaza si evalueaza proiectul prevenind abaterile de la termene;
- Comunica obiectivele proiectului membrilor echipei;
- Planifica lucrarile aferente Planului de dezvoltare conform viziunii si targetului din buget.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie constructii infrastructura