Project Manager/ Constructii

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Interpreteaza planurile si estimeaza costurile si necesarul de materiale;

- Studiaza contractele de constructie si negiociaza cu subcontractorii;

- Coordoneaza si optimizeaza activitatea proiectului, asigurand buna lor functionare, productivitatea si profitabilitatea lucrarilor;

- Supervizeaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;

- Coordoneaza Sefii de Santier si in mod direct si activitatea echipelor, le acorda suport si ii supervizeaza;

- Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;

- Centralizeaza si analizeaza informatiile provenind de la santiere, de orice natura-tehnica sau administrativa - propune solutii;

- Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea si dezvolta strategii pentru eficientizarea activitatii personalului;

- Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor;

- Sprijina, dezvolta si coordoneaza personalul din subordine;

CERINTE

- Studii superioare, Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole

- Experienta de minim 3 ani in managementul de proiect

- Experienta in domeniul constructiilor

- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, este obligatoriu

- Posesor carnet de conducere cat.B

- Disponibilitate la deplasari frecvente, in tara

- Motivat sa lucreze in acest domeniu

- Responsabil

- Dinamic

- Initiativa

- Simt de raspundere

- Orientat spre rezultate si calitate

- Aptitudini dovedite de organizare, coordonare, verificare, comunicare

- Cunostinte PC general si utilizator MS Project Manager, ACAD

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv

- Masina, telefon mobil

Companie internationala de constructii doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic HR: Project Manager.