Project Manager - Constructii

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea planurilor si proiectelor pentru cladirea ce urmeaza a fi construita
- Pregatirea unor sectiuni de planuri si proiecte, fie pentru obtinerea autorizatiei de la sistematizare, fie pentru îndeplinirea procedurilor de obtinere a autorizatiei de constructie
-Pregatirea planurilor de proiect pentru procesul de constructie în sine
-Elaborarea bugetului pentru proiectul de constructie sau o parte din acesta.
-Supravegherea desfasurarii lucrarilor de constructie si coordonarea echipei tehnice

CERINTE

Experienta pe un post similar minim 5 ani
- Studii superioare absolvite - inginerie constructii
- Cunostinte PC, priectare Autocad, PERT
- Abilitati de coordonare si organizare santier
- Rezistenta la stres, sociabilitate, organizare
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala dezvoltattoare de proecte in constructii, real istate
Posibiitatatea de a lucra intr-un mediu profesionist
Traininguri de specialitate
Salariul foarte motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal