Project Manager/Constructii

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala, infiintata in urma cu aproximativ 30 de ani cu un portofoliu de constrtuctii de peste 1.000.000 mp construiti in Israel, Africa, Rusia, Romania, cu experienta, in special in constructii pe structuri metalice, cauta pentru Romania, prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Project Manager.

CERINTE

 Studii superioare, Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole
 Experienta de minim 3 ani in managementul de proiect
 Experienta in domeniul constructiilor
 Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, este obligatoriu
 Posesor carnet de conducere cat.B
 Disponibilitate la deplasari frecvente, in tara
 Motivat sa lucreze in acest domeniu
 Responsabil
 Dinamic
 Initiativa
 Simt de raspundere
 Orientat spre rezultate si calitate
 Aptitudini dovedite de organizare, coordonare, verificare, comunicare
 Cunostinte PC general si utilizator MS Project Manager, ACAD

BENEFICII OFERITE

 Salariu atractiv
 Masina, telefon mobil