Project manager - companie tehnica (medie tensiune)

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea propunerii tehnico-economice pe baza informatiilor primite de la inginerii de vanzari si/sau client;
- Asistenta tehnica la perfectarea contractului cu clientul;
- Alocarea resurselor materiale pe proiect; negocierea cu furnizorii si coordonarea cu departamentul de logistica pentru incadrarea in conditiile de pret, termen de livrare si calitate;
- Elaborarea documentatiei tehnice de executie si comunicarea cu clientul in vederea acceptarii acesteia;
- Lansarea in productie si urmarirea evolutiei; coordonarea cu departamentul de productie pentru realizarea proiectului in conditiile de pret, termen si calitate impuse;
- Coordonarea cu departmentul de productie pentru activitatile post-livrare (asistenta tehnica la montaj, coordonarea parametrizarii echipamentelor, managementul reclamatiilor, etc)

CERINTE

- Absolvent Facultate Energetica;
- Notiuni de Management de Proiect (preferabil absolvent al unui curs de profil);
- Cunostinte de AutoCAD si EPLAN Electric;
- Experienta similara minim 5 ani.

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.