Project Manager - Bacau

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un cunoscut centru de materiale de constructii cu o oferta de produse completa, un pachet de servicii dedicate eficiente si un program Business to Business. Strategia firmei este de a construi parteneriate de lunga durata, prin respect si loialitate fata de clientii sai.

Datorita dezvoltarii afacerii si deschiderii unui show-room la Bacau care va comercializa produse pentru amenajarea bailor cautam un Project Manager, o persoana capabila, motivata si cu foarte bune abilitati de coordonare

Rolul
- Planificarea, coordonarea si urmarirea activitatilor in vederea dotarii integrale si deschiderii unui nou show-room la Bacau
- Identificarea si stabilirea colaboratorilor in vederea amenajarii spatiului, negocierea contractelor de colaborare
- Urmarirea respectarii termenelor contractuale, executia si finalizarea lucrarilor de amenajare in timpul alocat
- Gestionarea bugetului si resurselor in vederea realizarii proiectului

CERINTE

- Experienta anterioara intr-un post asemanator
- Cunostinte operare PC- MS Office
- Persoana organizata,motivata, serioasa
- Disponibilitate de relocare pe viitor in vederea deschiderii de noi locatii in tara
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Orientare catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv, posibilitati de dezvoltare.

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.