Project Manager Assistant

Avrig 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Pastreaza si tine evidenta pentru:
- documentatia tehnica a proiectului (autorizatii, avize, proiecte, dispozitii de santier)
- contracte cu antreprenori, furnizori, clienti
- corespondenta

2. Primeste toate facturile legate de proiect, obtine avizul de plata din partea managerului de proiect, tine evidenta cheltuielilor (intr-un fisier excel) si le transmite departamentului contabilitate .
3. Participa la sedintele saptamanale de santier si intocmeste minutele pentru aceste intalniri
4. Asista si acorda suport in special managerului de proiect si dupa caz membrilor echipei

CERINTE

- Absolventa a unei facultati cu profil de constructii sau instalatii
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 1 an;
- Cunostinte de operare MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze si/sau limbii franceze;
- Calitati organizatorice.

Fondata in 1999 de patru investitori americani, Avrig35 se bazeaza pe vasta experienta internationala a actionarilor sai pentru a aborda proiecte imobiliare foarte ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, refacerea la standarde occidentale a unor locatii deja existente si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri, etc.

Portofoliul nostru include:

- Avrig Business Center (ABC), Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
- Ambasada Canadei la Bucuresti
- Noul sediu Lafarge, Bucuresti
- Raiffeisen Bank, in 18 orase din Romania
- Flexxelf, Bucuresti
- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti

Pentru detalii suplimentare va rugam accesati www.avrig35.ro