Project Manager

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvent de Constructii Civile si Industriale.
Experienta profesionala: minim 5 ani.
Limbi straine : Germana – nivel avansat
Engleza – nivel avansat
Abilitati pentru limbaj tehnic de specialitate, asociat domeniului sau extins.
Background educational de calitate.
Cunostinte multisciplinare.
Persoana proactiva,responsabila,cu adaptabilitate crescuta si foarte bune abilitati de invatare.

CERINTE

Insusirea tuturor informatiilor referitoare la proiectul/proiectele la care lucreaza.
Este responsabil de managementul zilnic al proiectelor in care este implicat.
Managementul/arhivarea planurilor de executie.
Urmarirea temelor de predare a proiectelor.
Organizarea sedintelor zilnice,stabilirea prioritatilor si a sarcinilor ce urmeaza a fi indeplinite.

BENEFICII OFERITE

Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism
Mediu organizaţional plăcut.
Echipă tanară si motivantă.
Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)