PROJECT MANAGER

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Menține legătura dintre părțile implicate in managementul de proiect
Stabilește obiectivele generale ale proiectului și stabilește prioritățile
Planifică lucrările și alocă timpii pentru execuția acestora
Monitorizează activitatea proiectantului conform obligațiilor asumate de acesta în contract
Se asigură că echipa de verificatori respectă termenele alocate pentru verificarea pieselor furnizate de proiectant
Informează managementul companiei asupra modificărilor, întârzierilor apărute în procesul de elaborare a managementului de proiect
Coordonează și supraveghează activitatea Site Managerilor
Este responsabil de managementul zilnic al proiectelor în care este implicat
Actualizează toate documentele şi informațiile referitoare la proiectele în curs
Analizează diferenţele între rezultatele planificate şi cele realizate

CERINTE

Absolvent de studii superioare în domeniul construcţiilor.
Cunoştinţe de management (studiile în domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj major).
Cunoașterea acel puțin unei limbi străine la nivel avansat. Limba franceză constituie un avantaj.
Minim 1 an experienţă relevantă pentru această poziție.
Background educaţional de calitate.
Cunoştinţe multidisciplinare.
Persoană proactivă, responsabilă, cu adaptabilitate crescută şi foarte bune abilităţi de învăţare.

BENEFICII OFERITE

Accesul la o gamă variată de activităţi, cu un grad crescut de complexitate.
Evoluţie profesională în cadrul unei echipe tinere şi motivate.
Mediu organizaţional orientat către profesionalism şi dinamism.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)