PROJECT MANAGER

ASOCIEREA BLUE AIR SI ROMAERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare proiecte lucrari de reabilitare/modernizare infrastructura rutiera/ feroviara
Stabileste obiectivele generale ale proiectului și stabileste prioritatile
Planifica lucrarile și alocă timpii pentru executia acestora
Urmareste realizarea lucrarilor la termenele stabilite si incadrarea in bugetul alocat
Evalueaza proiectul urmarind incadrarea in termene, propune solutii de remediere a eventualelor probleme in timp util.

CERINTE

Absolvent al unei facultati cu profil de constructii sau inginerie civila
Cunostinte de management (studiile în domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj major)
Minim 5 ani experienţă relevantă pentru această poziție
Gestionarea unui proiect de reabilitare / modernizare infrastructura rutiera/feroviara in valoare de cel putin 50 mil Euro (indeplinit si finalizat)
Disponibilitate pentru deplasari
Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in conditii de stres
Cunoasterea avansata a unei limbi straine de preferat engleza

BENEFICII OFERITE

-se negociaza la interviu

Asociere intre BLUE AIR si ROMAERO in vederea reparatiilor de avioane.