Project Manager

Architecture & Ambient Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea activitatii echipei de arhitecti - impartire sarcini dupa o grila stabilita impreuna cu Seful de Proiect ;
- stabilire termene de predare impreuna cu Seful de Proiect;
- stabilire bugete impreuna cu Seful de Proiect;
- urmarirea desfasurarii proiectului in toate etapele sale;
- urmarirea eficientei echipei si a fiecarui arhitect in parte;
- mentinerea unei legaturi stranse cu clientii si subcontractantii;
- responsabilitatea pentru terminarea proiectului in termenele stabilite;
- elaborare rapoarte de analiza a eficientei pe proiect;
- intocmirea de situatii pe proiecte;
- organizare discutii/sedinte cu echipa pentru rezolvarea problemelor aparute;
- organizare discutii/sedinte cu clientii si subcontractantii.

CERINTE

- capacitate de analiza si planificare;
- spirit de initiativa;
- capacitate de comunicare si relationare;
- capacitate de a lua decizii si de a-si asuma responsabilitati;
- capacitate de a conduce o echipa;
- fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare;
- permis auto - categoria B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru excelent;
- pachet salarial atractiv cu posibilitati reale de crestere in functie de eficienta si efortul depus.

DESCRIEREA FIRMEI

Birou de Arhitectura si Proiectare