PROJECT MANAGER – COORDONATOR EVENIMENTE CORPORATE

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea nevoilor clientului si implicarea in livrarea unei solutii optime pentru acesta;
- Organizarea evenimentele alocate, atat in tara, cat si in strainatate;
- Identificarea potentialilor furnizori;
- Negocierea contractele cu furnizorii;
- Gestionarea tuturor resursele implicate in proiect;
- Gestionarea bugetul proiectului;
- Realizarea analizei finaciare a proiectului.

CERINTE

- Experienta in organizarea de evenimente – minim 2 ani;
- Persoana dinamica, creativa, energica.
- Atentie concentrata si distributiva, atentie pentru detalii;
- Fluenta in limba engleza;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Bune abilitati de relationare interpersonala;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Acces la traininguri;
- Reale posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru competitiv.

Qualia (www.qhr.ro ) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.