Project Manager

Helinick SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza echipa de proiect si repartizeaza sarcinile pe membri acesteia,
- Urmareste derularea proiectului in concordanta cu contractul incheiat cu beneficiarul, cu accent pe calitatea sistemelor livrate, incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat;
- Urmareste sarcinile contractuale pe timpul derularii proiectului;
- Semnaleaza din timp managementului executiv al companiei problemele care nu pot fi rezolvate la nivelul managerului de proiect.

CERINTE

- Studii superioare tehnice ¿ profil instalatii electrice constituie avantaj.
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara: min 3 ani.
- Cunostinte PC: MS Office ¿ nivel avansat.
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente.
- Atitudine orientata catre satisfactia clientului.
- Abilitati de organizare, comunicare, negociere.
- Carnet de conducere: categ. B.
- Limbi Straine: Engleza / avansat; Germana / avansat

BENEFICII OFERITE

- Autoturism, PC Portabil,
- Pachet salarial atractiv,
- Mediu de lucru la standarde occidentale.

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utilizând experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate.Forta si dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
-CALITATE TOTALA certificata ISO9001
- PRODUSE certificate CE
- SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
- INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet