PROJECT MANAGER

SC GRIRO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la start-up-ul fabricii de confectii metalice
Dezvolta si gestioneaza activitatea fabricii de confectii metalice
Realizeaza obiectivele financiar-contabile
Elaboreaza si executa bugetul

CERINTE

Studii superioare - de preferat tehnice
Experienta in domeniul confectiilor metalice
Cunostiinte/abilitati comerciale
Experienta/abilitati de conducere si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet de recompense motivant functie de performanta
Posibilitati de dezvoltare personala

GRIRO SA infiintata in 1897, este o companie cu renume mondial si traditie de aproape 50 de ani in productia de utilaje complexe de proces pentru industria chimica, petrochimica si energetica. Detinem certificari ISO 9001/2000 TUV CERT, PED 97/23, ASME S, U si U2.
GRIRO SA a dezvoltat o fabrica de TABLA EXPANDATA, urmand sa-si diversifice afacerea si cu implementarea unor noi proiecte(Ex.confectii metalice)