PROJECT MANAGER

A Rond SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza arhitectura software a unei aplicatii, produce specificatii tehnice si functionale, planifica si supravegheaza echipa in toate fazele dezvoltarii.
- asigura calitatea si deadline-urile
- planifica si asigura necesarul de resurse umane alocate pe proiect
- propune proceduri de eficientizare si directii de dezvoltare

CERINTE

- Experienta in dezvoltarea si coordonarea proiectelor web de complexitate mare, atitudine pro-activa, capacitate de analiza, dedicatie pe proiect, excellent team worker. Rezintenta la stres, personalitate puternica.
- cel putin 2 ani de experienta in postul de senior programmer (PHP)
- prezentarea de portofoliu (adrese web ale aplicatiilor dezvoltate cu scurta descriere)

BENEFICII OFERITE

- bonusuri pt performante si produse dezvoltate
- servicii medicale private
- mediu de lucru dinamic, dezvoltare de proiecte mari

A Rond furnizeaza servicii interactive si de branding online, aplicatii web si design pentru tipar dedicate afacerilor.
Misiunea noastra este sa ajutam compania sau organizatia dumneavoastra sa-si atinga intreg potentialul prin promovarea strategica pe Internet.