Project Manager

Lumen Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Coordoneaza proiectul pe plan tehnic si economic;
¿ Formeaza si structureaza echipa de realizare ;
¿ Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea sefului de santier si a echipelor de lucru aflate in subordine ;
¿ Raspunde de realizarea tehnica si economica a proiectului;
¿ Negociaza contracte comerciale cu subantreprenorii si furnizorii;
¿ Organizeaza aprovizionarea si depozitarea echipamentelor si materialelor necesare executarii proiectului;
Creeaza si mentine relatii de colaborare cu alte societati, respectand cu strictete interesele societatii

CERINTE

1. Studii: superioare tehnice, specializare electrotehnica, energetica sau instalatii electrice pentru constructii.
2. Experienta profesionala : minim 3 ani in pozitia de manager de proiect in domeniul instalatiilor electrice.
3. Alte cunostinte profesionale : - cunostinte de baza a legislatiei din domeniul in care se incadreaza proiectul ;
4.Cunostinte PC: MS Office, Autocad,
5. Limbi straine: engleza si/sau germana, nivel conversational.
6.Disponibilitate la deplasari in tara
6.1 Permis de conducere categ. B ;
7. Abilitati si capacitati personale
7.1. Persoana energica, de incredere, sociabila, rezistenta la stress si efort prelungit ;
7.2. Abilitati de comunicare, spirit organizatoric, capacitate de decizie, spirit de initiativa ;
7.3. Abilitati de negociere - capacitate de convingere ;

BENEFICII OFERITE

OFERTA:pachet salarial motivant

Lumen Romania este o societate membra a holdingului LUMEN INTERNATIONAL, cu sediul central in Cehia, cu filiale in Slovacia, Polonia, Croatia, Bulgaria si, in viitorul apropiat, in Ungaria,Ucraina si FederatiaRusa, care a intrat pe piata romaneasca in septembrie 2004.

Domeniul de activitate al companiei il reprezinta instalatiile electrice.

Compania Lumen Romania SRL realizeaza sisteme si instalatii electrice la cheie, instaleaza si comercializeaza echipamente electrice, efectueaza service pentru sistemele sau instalatiile electrice pentru:

Magazine universale, centre comerciale
Structuri industriale
Cladiri ale administratiei publice
Sisteme exterioare de distributie a energiei