PROJECT MANAGER

MB DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul proiectelor IT in diferite domenii de activitate;
- Asigurarea si gestionarea tuturor tipurilor de resurse aferente proiectului;
- Alcatuirea planurilor de realizare a proiectului si punerea in aplicare a acestora;
- Coordonarea echipei interne de realizare a proiectului;;
- Reprezantarea fata de beneficiar si fata de eventuali parteneri externi de proiect;

CERINTE

- studii superioare profil tehnic sau economic;
- cursuri si calificari Project Management;
- cunostinte solide in domeniul IT;
- experienta consistenta in managementul proiectelor IT;
- spirit de echipa, capacitate de relationare interumana, capacitate organizatorica si de coordonare;
- cunostinte limba engleza, nivel avansat;
- disponibilitate deplasari;
- carnet de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Beneficiati de venituri salariale motivante, corelate cu rezultatele, dotarea corespunzatoare (autoturism, laptop, telefon), abonament servicii medicale, programe de training.

MBD este unul din principalii importatori si distribuitori de produse IT. Printre marcile consacrate pe care le comercializam regasiti: IBM, EPSON, RICOH, LENOVO, etc.