ASISTENT PROJECT MANAGER

WAVE DIVISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formarea si coordonarea echipei de promoteri/merchandiseri;
Urmarirea calitatii implementarii proiectelor;
Supervizare pe teren a promoterilor si a merchandiserilor
Coordonarea resurselor umane si a logisticii pentru realizarea fiecarui proiect in parte;
Responsabilitatea gestiunii resurselor folosite in proiect
Conceperea si trimiterea la timp a rapoartelor de activitate;
Respectarea bugetelor pentru fiecare proiect;
Respectarea dead-line-urilor pentru realizarea proiectului
Instructajul pentru promotarii implicati in proiect;
Selectia promoterilor respectand conditiile din brief;
Organizarea administrativa a proiectelor (bugete, resurse,etc).

CERINTE

Studii superioare, preferabil profil economic, marketing
Minim 1 an experienta in managementul pe proiect

Ocupantul pozitiei trebuie sa fie persoana organizata, creativa, si orientata catre rezultat. Candidatul va trebui sa demonstreze:
- Initiativa, tenacitate, seriozitate, atitudine pozitiva;
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Abilitatea de a dezvolta, planifica, implementa obiective pe termen scurt, mediu si lung.
- Reale abilitati manageriale (de a coordona, instrui si supraveghea echipa);
- Gandire structurata, reale capacitati de analiza si sinteza
- Capacitate de lucru in conditii de stres (atat in echipa cat si individual)
- Cunostinte de operare PC / Microsoft Office.
- Cunoasterea limbii engleze -AVANTAJ

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.