Project Manager

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizarea cererii de oferta transmisa de catre client
- realizarea si transmiterea ofertelor catre clienti pe baza ofertelor de referinta
- realizarea contractelor pe baza ofertelor acceptate de catre client
- comunicarea cu clientul si cu angajatii Telcor implicati pentru realizarea, implementarea si derularea proiectului
- urmarirea derularii contractelor din portofoliu
- arhivarea documentelor in soft-ul de management
- realizarea rapoartelor, analiza si urmarirea derularii fazelor proiectului pe baza acestora
- mentinerea legaturii cu clientii

CERINTE

- studii superioare finalizate
- cunostinte aprofundate de utilizare PC
- derulare de proiecte in domeniul telecomunicatii, campanii promotionale
- capacitate de respectare a termenelor limita
- aptitudini in lucrul cu softuri de managementul documentelor
- cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu net 1800 ron, integral pe cartea de munca
- bonusuri, prime/proiect
- card sanatate, dupa primele 3 luni de la angajare

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor servicii sms, call center, internet si telefonie