Project Manager

CORIL IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare - coordonare proiece cablare structurata date - voce

CERINTE

- certificari in domeniu - minim 2 ani de experienta
- permis de conducere cat B
- limba engleza nivel mediu
- seriozitate
- punctualitate
- spiritualitate
- sa fie capabil sa-si duca la bun sfarsit obligatiile fata de clienti si fata de firma
- capacitate de conecntrare, analiza si sinteza
- capacitate de previziune a evenimentelor
- abilitati de negociere
- capacitat de a stabili relatii, toleranta, cam, perseverenta
- abilitati de comunicare interpersonala
- adaptabilitate la sarcini de lucru schimbatoare, la situatii de criza
- capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- prime
- bonusuri in functie de realizari
- telefon de serviciu
- masina de serviciu
- bonuri de masa
- posibilitate avansare

Firma se ocupa cu importul si distributia de echipamente pentru retele structurate cat.5e/cat.6/cat.7/FO.