Project Manager

Certsign

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza planul de proiect
Mentine legatura cu clientul pentru rezolvarea problemelor legate de executia proiectului
Raspunde de incadrarea in buget si depasirea termenelor limita ale activitatilor proiectelor
Intocmeste rapoarte lunare de progres, cash-flow, pontaje, etc.
Este responsabil cu procurarea echipamentelor din proiect
Realizeaza managementul riscurilor si identifica metodele de combatere a acestora
Intocmeste dosarul de incheiere
Asigura o buna comunicare cu ceilalti manageri de proiecte
Ofera suport colegilor in rezolvarea sarcinilor

CERINTE

Absolvent de studii superioare (domeniul economic reprezinta un avantaj)
Minim 2 ani experienta in proiecte IT (software si hardware)
Experienta anterioara in coordonarea unei echipe constituie un avantaj
Cunostinte PC: MS Office, MS Project, Visio, ERP, Internet
Cunostinte de limba engleza: nivel mediu
Permis auto: categorie B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Bonusuri in functie de realizari
Bonuri de masa
Telefon de serviciu
Decont lunar pentru transport

DESCRIEREA FIRMEI

Certsign este o companie din cadrul grupului UTI.
Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .