Project Manager

Urban & Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urban si Asociatii cauta o persoana pentru postul de project manager pentru cea mai revolutionara aplicatie online de cautare si identificare a persoanelor fizice si juridice.

Responsabilitati:

- contactarea viitorilor clienti
- incheierea contractelor cu acestia si mentinerea legaturii cu ei
- stabilirea strategiei de vanzare si aplicarea acesteia
- indeplinirea taskurilor stabilite de management

CERINTE

- deschisa, comunicativa, hotarata
- indreptata spre realizarea obiectivelor propuse si respectarea dead-line-urilor
- studii superioare finalizate
- cunostinte PC si internet
- firma sau pfa de pe care poate factura

BENEFICII OFERITE

- 1600 ron in prima luna cu posibilitatea de crestere incepand din luna 2
- telefon

+ alte beneficii in functie de rezultate

Urban & Asociatii este lider in recuperarea debitelor nationale si internationale reusind sa devina nr 1 in domeniu.