PROJECT MANAGER

GLENPEAT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura bunul mers al proiectelor de cercetare cantitativa;
- Supervizeaza timing-ul, calitatea si bugetul proiectului;
- Verifica outputurilor catre client (Rapoarte, Cross-uri, Prezentari);
- Dezvolta de noi metode si tehnici de cercetare;

CERINTE

-Abilitatea de a aplica cu strictete Procedurile de lucru
-PC - Word, Excel, Access, PowerPoint, browsere de internet
-Cunostinte solide de marketing, resurse umane, vanzare, management, negociere (de preferat)
-Experienta in activitati de marketing - proiectarea si derularea de campanii promotionale (de preferat)
-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)

BENEFICII OFERITE

Laptop, telefon, nivel salarial peste medie.

- acordarea de consultatii, indrumare sau asistenta operationala pentru firme si servicii publice. Aceste activitati cuprind:
- relatii si comunicare cu publicul;
- proiectarea sistemului contabil, programe de eficientizare a acestuia si proceduri de control a bugetului;
- asistenta pentru firme si servicii publice privind planificarea, organizarea eficienta si controlul, managementul informatiei etc.