Project Manager

S.C. EUROHOLDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate multinationala, antreprenor general de constructii industriale si civile, angajeaza un Project Manager ce isi va desfasura activitatea in cadrul santierelor din zona Bucuresti, avand urmatoarele atributii:
- realizarea managementul santierului din punct de vedere al programarii si supervizarii desfasurarii lucrarilor;
- elaborarea si defalcarea bugetului pe puncte de lucru urmarind incadrarea lucrarilor in bugetul asigurat;
- supervizarea activitatii subantreprenorilor si a formatiilor proprii, din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;
- verificarea calitatii lucrarilor efectuate.

CERINTE

-Experienta relevanta pe un post similar;
-Cunostinte limba engleza/italiana - nivel mediu;
-Persoana serioasa, dinamica, ferma, orientata spre rezultate;
-Foarte bune abilitati de coordonare, planificare si organizare;
-Bune cunostinte de utilizare PC: Word, Excel, Autocad;
-Posesor permis conducere categoria B;
-Disponibilitate la program prelungit si relocare, in functie de necesitatile santierului.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Posibilitatea de a lucra intr-o companie performanta, alaturi de o echipa de profesionisti.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 13 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:Traditie si Calitate. Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS: activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA: detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA: producator de netesute pentru industria mobilei si industria textila;
NETEX: produse netesute pentru industria auto si constructoare;
MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: servicii de proiectare si consultanta in domeniul constructiilor civile si industriale.

www.euroholding.com.ro