Project Manager

HIDROCONS

22-10-2007 | EXPIRA LA 27-10-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supraveghere lucrari
- Coordonare echipe de cate 4-6 persoane/lucrare
- Stabileste prioritati
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice (Creative brief, Fisa de comanda, etc.);
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei lucrarilor


CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare de finalizate (studii de specialitate in constructii reprezinta un avantaj)
- Minim 1 an � experienta pe un post similar


BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.


DESCRIEREA FIRMEI

Antreprenoriat in constructii, motaj de fatade, Sisteme de drenaj si epurare, Hidro si termoizolatii.