PROJECT MANAGER

JOBS FACTORY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relatia cu serviciile interne (achizitii, juridic, alte servicii)
- urmareste problemele /actiunile contractuale (lista de actiuni, reclamatii)
- negociere cu furnizorii locali sau chiar din Franta/Europa (pregatirea dosarului pentru redactarea comenzii)
- supervizeaza activitatile/problemele de pe santier/organizeaza si optimizeaza mijloacele umane & materiale : mobilizarea/demobilizarea, accelerarea discutiilor,
- supervizeaza strangerea informatiilor pentru facturare,
- redacteaza raportul lunar de sucursala,
- redacteaza documentele necesare raportarii periodice,
- asista sau organizeaza intalnirile necesare prezentarii/solutionarii de probleme,
- acorda suport pentru alte afaceri (RATB, oferte)
- participa la deciziile de organizare a sucursalei,
- participa la ameliorarea marjelor si rezultatelor globale ale sucursalei,
- supervizeaza responsabilul calitatii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniu minim 3-5 ani
- Cunostinte operare PC-MS Office

BENEFICII OFERITE

3000 EU/luna

Jobs Factory este o agentie de recrutare si plasare de personal. www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro