Project Manager

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabiliati:
- coordonarea si planificarea realizarii de proiecte de executie lucrari de instalatii
- urmarirea respectarii bugetelor si a termenelor de executie
- intocmirea de rapoarte si situatii de lucrari saptamanal catre top-management privitor la evolutia proiectului
- organizarea eficienta a personalului subordonat, a bugetelor
- mediu de lucru intr-o echipa tanara

CERINTE

- studii superioare tehnice
- specializare in management de proiect constituie avantaj
- cunostinte temeinice in domeniul instalatiilor in constructii industriale si civile
- experienta in domeniu : minim 2-3 ani
- cunostinte de operare PC
- cunostinte de limba engleza nivel avansat
- cunoasterea mediului economic specific instalatiilor in constructii industriale si civile
- disponibilitate la deplasari si la program prelungit
- rezistenta la stres
- initiativa si adaptabilitate
- abilitati de lider
- abilitati excelente de comunicare

BENEFICII OFERITE

- salariu 1000 euro
- masinia de serviciu
- telefon de serviciu
- laptop
- mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF ( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ¿V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.