Project Manager

SC HELINICK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza echipa de proiect si repartizeaza sarcinile pe membri acesteia;
- Urmareste derularea proiectului in concordanta cu contractul incheiat cu beneficiarul, cu accent pe calitatea sistemelor livrate, incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat;
- Urmareste sarcinile contractuale pe timpul derularii proiectului;
- Semnaleaza din timp managementului executiv al companiei problemele care nu pot fi rezolvate la nivelul managerului de proiect.

CERINTE

- Studii superioare tehnice - profil instalatii electrice constituie avantaj;
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara: min 3 ani;
- Cunostinte PC: MS Office - nivel avansat;
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente;
- Atitudine orientata catre satisfactia clientului;
- Abilitati de organizare, comunicare, negociere.
- Carnet de conducere: categ. B;
- Limbi Straine: Engleza / avansat, Germana / avansat.

BENEFICII OFERITE

- Autoturism, PC portabil, pachet salarial atractiv, mediu de lucru la standarde occidentale

Import & instalari sisteme de electrosecuritate, antiincendiu, antiefractie, EAS, CCTV