PROJECT COORDINATOR- agentie marketing- campanii BTL

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru a devenit unul dintre liderii de piata din domeniul sau de activitate- servicii de marketing, cercetare de piata, BTL- si continua sa inregistreze realizari deosebite prin incheierea de noi colaborari cu multinationale de prestigiu (ce sunt principalii consumatori de astfel de servicii in Romania).

Responsabilitati:
- Recrutarea si coordonarea echielor de promotori si/sau merchandiseri
- Organizarea si sustinerea training-urilor pentru fiecar eproiect in parte
- Coordonarea echipei pe teren; solutionarea problemelor ivite pe parcurs (promotori absenti, mobilier deteriorat, epuizarea materialelor promotionale, divers eincidente, etc.)
- Evaluarea proiectului; raportari diverse catre departamentele companiei (account manager, financiar, resurse umane, city management, etc)
- Organizarea promotiilor cu ajutorul celorlalte departamente

CERINTE

- Studii superioare - profil economic sau marketing
- Experienta pe un post similar intr-o companie de BTL si/sau marketing
- Minim 1 an experienta in managementul proiectelor BTL
- Initiativa, tenacitate, optimism, gandire pozitiva
- Cunoasterea si utilizarea limbii romane foarte bine
- Cunoasterea si utilizarea limbii engleze fluent
- Cunoasterea si utilizarea pachetului office foarte bine, cu precadere EXCEL
- Bun organizator, capacitatea de a urmari mai multe proiecte simultan, capacitatea de a prioritiza sarcini multiple si de a urmari solutionarea acestora
- Foarte bun organizator si organizat in acelasi timp
- Om de echipa dar cu abilitati certe de lider
- Experienta relevanta in lucrul cu bugete inflexibile si dead-line-uri
- OPEN MINDED, LUPTATOR

BENEFICII OFERITE

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.
Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.