PROJECT COORDINATOR

E-afacere

Job expirat

RESPONSABILITATI

Project Coordinator in cadrul ¿Partnership Projects with E-afacere¿
E-afacere dezvolta o serie de proiecte in sistem de parteneriat.
Proiecte
Ambele proiecte sunt in domeniul aplicatiilor web si promovarii on line, si se adreseaza:
1. HORECA ¿ proiectul se adreseaza sectorului HORECA, in special baruri, cluburi, restaurante.
Experienta anterioara intr-o retea de distributie produse sau servicii catre acest target este un plus.
2. ¿Termopane¿ - proiectul se adreseaza producatorilor de sisteme de tamplarie PVC.

CERINTE

Candidatul ideal este un tanar(a), entuziast, doritor sa isi manifeste spiritul intreprinzator intr-un proiect de parteneriat cu E-afacere.
E-afacere va oferi un proiect in stadiu avansat de dezvoltare, suportul echipei, consiliere si sustinere.
Este posibila dedicarea full time sau dezvoltarea lui ca un al doilea job.
Sunt absolut necesare abilitatile de vanzare, relationare.
Gestionarea timpului si orientarea pe rezultate.
Experienta in vanzari directe sau telemarketing este un plus.
Perseverenta, asumarea obiectivelor pe termen mediu-lung sunt foarte importante.

E-afacere agentie de servicii web. 5 ani de experienta, clienti de top.