Project Coordinator

Qualians

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofertare si inscriere participanti la cursuri deschise si conferinte
- organizarea impreuna cu hotelul si alti furnizori a logisticii la locul de desfasurare a cursurilor deschise si a conferintelor
- conceptie si actualizare machete de presa si newslettere electronice
- intretinere si refresh periodic al siteului

CERINTE

Candidatul potrivit indeplineste urmatoarele criterii:
- foarte bine organizat si descurcaret
- bune abilitati de comunicare
- capacitatea de a obtine rezultate bune intr-un mediu solicitant
- cu o minima experienta in diferitele arii ale organizarii de evenimente
- cunostinte bune de limba engleza
- bune cunostiinte de operare PC (Excel, Word, PowerPoint)
- cunostinte de Adobe Photoshop, Corel Draw, editare audio si video - avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Te vei alatura unei companii de training si consultanta in crestere si ti se va oferi un pachet de beneficii excelent (salariu fix, bonuri de masa, decontare transport, traininguri), odata cu sansa dezvoltarii personale continue in cadrul organizatiei.

Qualians organizeaza cursuri deschise si conferinte, sustinute de catre unii dintre cei mai reputati profesionisti din diverse domenii. Cartea de vizita Qualians este intregita de organizarea celor mai importante conferinte de business din Romania, care i-au avut ca invitati pe Philip Kotler (2005) si Jack Welch (2008). Aceste conferinte au stabilit recorduri de participare (peste 1000 de participanti platitori la fiecare eveniment) si un nou standard pentru evenimentele de afaceri din Romania.