Proiectare Motoare & Cutii de viteza

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiecteaza in Catia V5 piesele motorului si a cutiei de viteza respectand conditiile de calitate, termen si cost prevazute in caietul de sarcini;
- Pastreaza legatura cu furnizorii alocati pe proiect;

CERINTE

Ne dorim ca noul nostru coleg sa aiba:
- Studii superioare tehnice (Autovehicule Rutiere, TCM, Electrothenica);
- Bune aptitudini de utilizare softuri de proiectare (Autocad, Catia V5);
- Aptitudini de culegere, sinteza si analiza de informatii;
- Aptitudini de comunicare, relationare furnizori;
- Bune cunostinte tehnice in domeniul auto;

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.