Proiectant productie

PLEXIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evaluarea solicitariilor venite de la beneficiari sau a temelor de lucru primite.
- masuratori si evaluarea posibilitatilor de executie.
- antecalcul si postcalcul proiect
- detalii de executie, functionare si implementare a proiectului.
- intocmire proiect de executie intern si urmarirea lui in fabricatie.
- asistenta tehnica pentru departamentele de productie

CERINTE

- cunostinte materialelor si proceselor din productia publicitara
- cunostinte avansate de CorelDRAW , AutoCAD si orice alt program de proiectare;
- cunostinte de Photoshop, Ilustrator si orice alt program de grafica reprezinta un avantaj
- limba engleza - min. mediu.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de promovare in ierarhia societatii

Creata in 1995 compania Plexirom, este o societate franceza instalata la Bucuresti, Romania care s-a impus ca lider european in produse acrilice.