PROIECTANT MOBILA

Citius-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea desenului de executie;
- intocmirea proiectelor de executie;
- consilierea executantilor in prelucrarea materiei prime;
- mentinerea relatiei cu clientul si preluarea eventualelor modificari;
- urmarirea proiectelor in cursul executiei si la livrare;
- asigurarea predarii comenzilor la termen .

CERINTE

Persoana potrivita pentru acest post trebuie sa aiba urmatoarele calitati :
- creativitate;
- bune cunostinte desen tehnic;
- bune abilitati tehnice ;
- spirit organizatoric;
- abilitati de relationare cu clientii;
- responsabilitate, determinare, spirit de echipa;
- cunoasterea programelor Optim Cut si AutoCad constituie avantaj;
- experienta in industria producatoare de mobila constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si comision acordat la realizarea fiecarui proiect

Citius HR o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in Recrutarea si Selectia personalului