PROIECTANT / GRAFICIAN AUTOCAD

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Culegerea datelor de pe teren;
Intocmeste si analizeaza temei proiect;
Intocmeste calcule, memorii tehnice si desene specifice in vederea elaborarii proiectului;
Colaboreaza si interactioneaza cu departamentele implicate in proiectare;
Pastreaza si mentine relatia cu beneficiarul pe durata procesului de proiectare;
Prelucrarea de date, proiectare computerizata (alei, parcuri, cote, planuri de trasare);
Asigura asistenta la executia proiectului tehnic;
Disponibilitate pentru deplasari.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare;
Experienta minim 2 ani post similar, preferabil in proiectare;
Cunostinte bune MS Office (Excel), AutoCAD 2D.

Candidatul ideal trebuie sa fie organizat, sa aiba abilitati de comunicare si gandire analitica.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 1200-2000 RON.
Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 1200 RON.
Se ofera prime si bonusuri.
Program de lucru L-V: 8.00-17.30 (cu 30 min. pauza la pranz).
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro