Proiectant

S.C. Weisspunkt S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- concepe si deseneaza proiectele pentru constructia casetelor luminoase, literelor volumetrice etc.
- ofera suport directorului de productie din punct de vedere tehnic pentru obtinerea unei calitati superioare a materialelor publicitare;
- ofera solutii tehnice fiabile pentru confectionarea si montarea casetelor luminoase si literelor volumetrice;
- supervizeaza productia in lipsa directorului de productie;
- intocmeste necesarul de materiale.

CERINTE

Absolvent al unei facultati cu profil tehnic.
Persoana sigura de sine, capabila sa se adapteze usor intr-un colectiv deja format, cu disponibilitate mare de a invata cat mai multe despre domeniul productiei publicitare, interesata si la curent cu noutatile tehnice din domeniul in care activam.

Sunt necesare cunostinte avansate de AutoCad, abilitati de proiectare si calcul de rezistenta a materialelor.

BENEFICII OFERITE

Salariul este negociabil in functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Acceptam provocari
Pentru ca orice performanta e unica, Weisspunkt intelege exigentele particulare ale companiei tale si nevoia de singularitate a fiecarui element ce iti asigura succesul. Noi avem grija ca ideile tale sa fie reprezentate in forme inovatoare si dinamice. Pentru ca ne plac provocarile...

Fiecare pas conteaza
Weisspunkt iti ofera servicii complete de productie publicitara si iti pune la dispozitie un serviciu de consultanta pentru aprecierea cat mai corecta a tuturor posiblitatilor de semnalistica, standardizate sau atipice, incepand de la conceptia machetelor, si continuand cu alegerea materialelor si executia produselor de care afacerea ta are nevoie pentru urmatorul pas.