PROGRAMATOR WEB

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa activ in toate fazele proiectelor de dezvoltare web ( magazine online, site-uri de prezentare, aplicatii web)
- Propune solutii viabile pentru imbunatatirea imaginii si a prezentei web a clientilor (concept, logo, antet, carti vizita etc)
- Propune solutii tehnice, functionale si de design in cadrul proiectelor; Implementeaza solutiile agreate
- Asigura asistenta tehnica pentru toate site-urile in portofoliul de mentenanta (asistenta pentru operare, administrare, etc)
- Propune si executa solutii SEO urmarind asigurarea unei vizibilitati Google in primele 3-5 pagini

CERINTE

- cunostinte avansate de PHP, Magento, Zend framework si SQL
- cunostinte medii Apache, Linux, MySql
- prezinta avantaj: Photoshop, Flash, ActionScript, JavaScript, Prestashop

BENEFICII OFERITE

- PROGRAM 9-18
- TRANSPORT DE LA METROU SAU TRAMVAI LA SEDIU SI INAPOI

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...